Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

متعلقات جرثقیل

متعلقات جرثقیل

وینچ جرثقیل

وینچ های صنعتی دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هرکدام کاربرد خاص خود را دارا می باشند. وینچ های صنعتی به دو نوع تک سرعته و دو سرعته تقسیم می شوند و با نیروی برق سه فاز و یا تک فاز کار می‌کنند و دارای سرعت های حرکتی مختلفی نیز می باشند. در کل وینچ های صنعتی قابل استفاده در صنایع مختلف می باشند و از این نوع وینچ ها در انواع جرثقیل های سقفی و جرثقیل های دروازه ای نیز استفاده می شود و دیگر کاربرد این وینچ ها در صنایع معدنی، دریایی، سدسازی، سکوهای نفتی، ساختمان های صنعتی و برج ها و دیگر صنایع سنگین می باشد و با استفاده از این نوع وینچ ها می توان تجهیزات، کالا و تولیدات خود را با ظرفیت های مختلف در ارتفاع های بالا جا به جا کرد.

 

کلید فرمان جرثقیل

گروه اسلینگ بکسل پایتخت با فروش و واردات انواع کلید فرمان جرثقیل با استانداردهای بین المللی و با بهره گیری از تکنولوژی جدید از شرکت های معتبر جهان همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور تلاش دارد تا نیاز صنایع مختلف را با بهترین کیفیت فراهم کند. کلید فرمان جرثقیل و بالابر در انواع مختلف تک سرعته و دوسرعته موجود می باشد و جهت کنترل انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه ای و بازوئی و دیگر تجهیزات جابجایی مواد و با اتصال از طریق کابل به دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

خطوط برق رسان جرثقیل

فروش، واردات و نصب انواع خط برق رسان مخصوص جرثقیل در انواع مختلف خط شین باز و بسته با بست و اتصالات مخصوص، کابلی ریلی با ریل گالوانیزه و آلومینیوم و کابل تخت و قرقره های پلاستیکی و فلزی، و کابل جمع کن در ابعاد و اندازه مختلف، در آمپرهای مختلف، جهت ابعاد مختلف، در متراژهای مختلف و با برندهای معتبر جهانی، دارای استانداردهای بین المللی، با گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش واقعی در تمام نقاط کشور.